piątek, 12 grudnia 2008

Greetings from Sri Lanka

Czytaliście już post o nowej podróży do Lisbony, ja dziś znów będę pisać o Sri Lance. Kilka dni temu nasi Przyjaciele z Tangalle, zrobili nam wspaniałą niespodziankę pisząc do nas maila! Czytając tę wiadomość, było nam bardzo miło, że pamiętają i że odwiedzili naszego bloga. Niestety nie mogli nic przeczytać z wiadomych względów, nie rozumieją języka polskiego, a szkoda!

Najważniejsze jednak, że byli naszymi gośćmi chociaż na tej stronce. Oglądali nasze zdjęcia z drugiego końca świata. Sami zobaczcie co napisali!

hello girls,
thank you very much your mail.We were so happy to see this.if you free write us something.here every thing o.k. we saw your photoes.very nice.if you know any body come to sri lanka tell them to our address.now beach is so nice.we remember you two.we wish you good luck bye for now,I am Jaliya.

Tych kilka zdań przypomniało nam boskie chwile w Tangalle. Cały nasz blog to "reklama" tego pięknego kraju jakim jest Sri Lanka! Myślę, że każdy, kto gościł u nas i ma w planach wizytę na Cejlonie, nie oprze się pokusie zobaczenia Raju w Tangalle! Przypominam, że guest house naszych Przyjaciół jest proponowany przez przewodnik Lonely Planet!
Ach jak bardzo chciałabym zobaczyć raz jeszcze naszą plażę, czy może być jeszcze piękniejsza niż była rok temu ...?


Ach!!! Cudo! Mam nieodparte przeczucie, że jeszcze tam wrócimy. Nie wiem kiedy, ale wiem, że na pewno! W tym roku, mniej egzotycznie, lecz równie wspaniale będziemy się bawić w Lisbonie. Już nie mogę się doczekać tych wszystkich klimatycznych knajpek i kawiarenek, rozbrzmiewających Fado, w których ściany przesiąknięte są muzyką!

-GRZYBEK!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz